Кредит онлайн на будь-які цілі!

 

Наближаються Великодні святкування, і за традицією, готуючись до Воскресіння Христового, українці старанно планують свято. В цей період виникає потреба в додаткових витратах. І якщо потрібні гроші до зарплати, то найшвидшим способом покрити затрати являється кредит онлайн.

Оформити заявку і отримати терміново гроші в борг можна в процесі підготовки до Великодня. Сервіс online кредитування працює таким чином, що користувач має можливість взяти позику як у будні, так і у святкові дні, не залежно від часу доби.

Компанія CreditUP також готується до свята і для своїх клієнтів надає безліч бонусів і подарунків протягом квітня 2017 року.

Першим квітневим розіграшем стануть три кошики смаколиків, що отримають клієнти, які оформили кредити онлайн до 13 квітня включно. А на початку травня, між користувачами, які оформили позику з 1.04.17 по 30.04.17 буде розіграний cупер приз місяця - Smart TV.

Слід нагадати і про бонуси. Як нові, так і постійні клієнти зможуть отримати ще більше бонусних гривень за взяті і погашені кредити. Сума нарахованих бонусів буде відображатися в особистому кабінеті користувача на сайті Кредит АП.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?