Кредит онлайн на будь-які цілі!

 

Наближаються Великодні святкування, і за традицією, готуючись до Воскресіння Христового, українці старанно планують свято. В цей період виникає потреба в додаткових витратах. І якщо потрібні гроші до зарплати, то найшвидшим способом покрити затрати являється кредит онлайн.

Оформити заявку і отримати терміново гроші в борг можна в процесі підготовки до Великодня. Сервіс online кредитування працює таким чином, що користувач має можливість взяти позику як у будні, так і у святкові дні, не залежно від часу доби.

Компанія CreditUP також готується до свята і для своїх клієнтів надає безліч бонусів і подарунків протягом квітня 2017 року.

Першим квітневим розіграшем стануть три кошики смаколиків, що отримають клієнти, які оформили кредити онлайн до 13 квітня включно. А на початку травня, між користувачами, які оформили позику з 1.04.17 по 30.04.17 буде розіграний cупер приз місяця - Smart TV.

Слід нагадати і про бонуси. Як нові, так і постійні клієнти зможуть отримати ще більше бонусних гривень за взяті і погашені кредити. Сума нарахованих бонусів буде відображатися в особистому кабінеті користувача на сайті Кредит АП.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?