Погасити кредит достроково і заощадити гроші!

 

Сьогодні мікрокредитування стало найпопулярнішим способом терміново взяти гроші у борг. Щоб отримати готівковий кредит, досить заповнити форму заявки і відправити її на розгляд. Рішення про видачу позики займає за часом менше хвилини, а гроші по кредиту онлайн перераховуються на карту банку впродовж двох хвилин.

На відміну від банків, мікрофінансові організації, такі як CreditUP, пропонують узяти кредит строком від одного дня, тобто погасити позику можна як негайно, так і наступного дня. Отримавши гроші у борг на вибраний термін, кожен клієнт має право достроково погасити суму заборгованості, не чекаючи вказаної раніше дати. Позичальник платить тільки до того часу, поки користується кредитними коштами.

Приміром, Ви оформили кредит на 15 днів, але у Вас з'явилася можливість погасити його через 7 днів. В цьому випадку, оплачується сума кредиту і відсотки тільки за 7 днів, додаткові комісії і збори не стягуються. Таким чином, ця схема по видачі позики допомагає заощадити гроші і дозволяє не переплачувати більше по грошовому боргу.

Щоб погасити кредит онлайн, досить зайти в особистий кабінет на сайті МФО і переказати гроші зі своєї карти або ж скористатися терміналами поповнення грошей, вибравши потрібного кредитора на екрані. Також, в касі банку, вказавши реквізити мікрофінансової організації. І головне, слід завжди пам'ятати про дату погашення, щоб не зайти в прострочення і не платити більше!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?