Погасити кредит достроково і заощадити гроші!

 

Сьогодні мікрокредитування стало найпопулярнішим способом терміново взяти гроші у борг. Щоб отримати готівковий кредит, досить заповнити форму заявки і відправити її на розгляд. Рішення про видачу позики займає за часом менше хвилини, а гроші по кредиту онлайн перераховуються на карту банку впродовж двох хвилин.

На відміну від банків, мікрофінансові організації, такі як CreditUP, пропонують узяти кредит строком від одного дня, тобто погасити позику можна як негайно, так і наступного дня. Отримавши гроші у борг на вибраний термін, кожен клієнт має право достроково погасити суму заборгованості, не чекаючи вказаної раніше дати. Позичальник платить тільки до того часу, поки користується кредитними коштами.

Приміром, Ви оформили кредит на 15 днів, але у Вас з'явилася можливість погасити його через 7 днів. В цьому випадку, оплачується сума кредиту і відсотки тільки за 7 днів, додаткові комісії і збори не стягуються. Таким чином, ця схема по видачі позики допомагає заощадити гроші і дозволяє не переплачувати більше по грошовому боргу.

Щоб погасити кредит онлайн, досить зайти в особистий кабінет на сайті МФО і переказати гроші зі своєї карти або ж скористатися терміналами поповнення грошей, вибравши потрібного кредитора на екрані. Також, в касі банку, вказавши реквізити мікрофінансової організації. І головне, слід завжди пам'ятати про дату погашення, щоб не зайти в прострочення і не платити більше!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?