Добре бути постійним клієнтом!

 

Перш ніж говорити про плюси і мінуси для постійних клієнтів, слід розібратися, хто ж він такий. Постійним клієнтом слід вважати користувача, який зараз періодично користується послугами компанії і планує робити це надалі.

Зазвичай, більше привілеїв отримують нові клієнти, так як для них надають знижки, подарунки, додаткові бонуси і т.д. Але у випадку з нами, компанія CreditUP піклується про своїх клієнтів і в знак подяки, розробила бонусну сітку і щомісяця готує цікаві сюрпризи та подарунки.

Наближається 8-е Березня і ми раді повідомити, що в цьому місяці розіграємо Супер-приз серед постійних користувачів - Ipad Apple, а також, до 10-го березня включно, за оформлення кредиту онлайн даруємо додаткові 8 + 8 = 16 бонусних гривень на рахунок .

Чим довше Ви з нами, тим більше привілеїв отримуєте від нас. Програма лояльності працює так, щоб наш клієнт отримував максимальну вигоду при мінімальних витратах!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?