Добре бути постійним клієнтом!

 

Перш ніж говорити про плюси і мінуси для постійних клієнтів, слід розібратися, хто ж він такий. Постійним клієнтом слід вважати користувача, який зараз періодично користується послугами компанії і планує робити це надалі.

Зазвичай, більше привілеїв отримують нові клієнти, так як для них надають знижки, подарунки, додаткові бонуси і т.д. Але у випадку з нами, компанія CreditUP піклується про своїх клієнтів і в знак подяки, розробила бонусну сітку і щомісяця готує цікаві сюрпризи та подарунки.

Наближається 8-е Березня і ми раді повідомити, що в цьому місяці розіграємо Супер-приз серед постійних користувачів - Ipad Apple, а також, до 10-го березня включно, за оформлення кредиту онлайн даруємо додаткові 8 + 8 = 16 бонусних гривень на рахунок .

Чим довше Ви з нами, тим більше привілеїв отримуєте від нас. Програма лояльності працює так, щоб наш клієнт отримував максимальну вигоду при мінімальних витратах!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?