Добре бути постійним клієнтом!

 

Перш ніж говорити про плюси і мінуси для постійних клієнтів, слід розібратися, хто ж він такий. Постійним клієнтом слід вважати користувача, який зараз періодично користується послугами компанії і планує робити це надалі.

Зазвичай, більше привілеїв отримують нові клієнти, так як для них надають знижки, подарунки, додаткові бонуси і т.д. Але у випадку з нами, компанія CreditUP піклується про своїх клієнтів і в знак подяки, розробила бонусну сітку і щомісяця готує цікаві сюрпризи та подарунки.

Наближається 8-е Березня і ми раді повідомити, що в цьому місяці розіграємо Супер-приз серед постійних користувачів - Ipad Apple, а також, до 10-го березня включно, за оформлення кредиту онлайн даруємо додаткові 8 + 8 = 16 бонусних гривень на рахунок .

Чим довше Ви з нами, тим більше привілеїв отримуєте від нас. Програма лояльності працює так, щоб наш клієнт отримував максимальну вигоду при мінімальних витратах!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?