Чи варто брати кредит під 0% і де ховаються підводні камені?

 

Щоб заохотити клієнтів узяти кредит, багато фінансових установ йдуть на хитрощі, які на перший погляд не зовсім зрозумілі для позичальників. Слід пам'ятати, що безкоштовного сиру і в мишоловці немає, прийде час за все розплачуватися. У нульових відсотках на кредит частенько ховаються хитрощі і комісії різного характеру, тому компанія CreditUP постаралася максимально доступно роз'яснити нижче усі "підводні камені", які зустрінуться в таких пропозиціях по оформленню позик.

По-перше, коли бачите такі акційні пропозиції, звертайте увагу на знак сніжинки(*) біля цифри 0*. Це обов'язкова виноска, яка описує умови, адже точно 0% за оформлення кредиту Вам ніхто не дасть. В описі акції, швидше за все, вкажуть 0,01ли 0,02 % за грошову позику, і Ви подумаєте, що це незначна сума розбіжності, й вона не зіграє глобальної ролі. А ось і ні! У кредитному договорі може бути прописаний пункт, де оформляючи кредит, йде ставка 0%, але тільки на перших 3 дні, приміром, а далі, розраховується по звичайній процентній ставці.

По-друге, якщо претензій за договором немає з приводу отримання кредиту під 0%, то будьте уважні до термінів погашення, пролонгації і прострочення. Адже саме в таких випадках один день прострочення платежу може анулювати нульову процентну ставку й доведеться платити повну суму по позиці, стандартні відсотки і комісії з простроченої оплати, що може обернутися справжнім жахом для позичальника.

По-третє, завжди будьте на зв'язку зі своїм менеджером або представником компанії, продумайте усі питання, які здаються підозрілими або ж незрозумілими, не бійтеся перепитувати і уточнювати, щоб уникнути неприємностей в майбутньому.

А ми нагадуємо, що зараз діє акція "Тануча знижка" на перший кредит онлайн. Процентна ставка, хоч і не нульова, але висока, проте, зменшується з кожним днем і повністю розтане 18 грудня 2016 року. Встигніть оформити кредит онлайн і отримати свою знижку на першу позику. Оформити заявку можна на нашому сайті всього за 10-15 хвилин, гроші на карту банку будуть зараховані впродовж 1 хвилини після схвалення.


 


 


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?