Чи варто брати кредит під 0% і де ховаються підводні камені?

 

Щоб заохотити клієнтів узяти кредит, багато фінансових установ йдуть на хитрощі, які на перший погляд не зовсім зрозумілі для позичальників. Слід пам'ятати, що безкоштовного сиру і в мишоловці немає, прийде час за все розплачуватися. У нульових відсотках на кредит частенько ховаються хитрощі і комісії різного характеру, тому компанія CreditUP постаралася максимально доступно роз'яснити нижче усі "підводні камені", які зустрінуться в таких пропозиціях по оформленню позик.

По-перше, коли бачите такі акційні пропозиції, звертайте увагу на знак сніжинки(*) біля цифри 0*. Це обов'язкова виноска, яка описує умови, адже точно 0% за оформлення кредиту Вам ніхто не дасть. В описі акції, швидше за все, вкажуть 0,01ли 0,02 % за грошову позику, і Ви подумаєте, що це незначна сума розбіжності, й вона не зіграє глобальної ролі. А ось і ні! У кредитному договорі може бути прописаний пункт, де оформляючи кредит, йде ставка 0%, але тільки на перших 3 дні, приміром, а далі, розраховується по звичайній процентній ставці.

По-друге, якщо претензій за договором немає з приводу отримання кредиту під 0%, то будьте уважні до термінів погашення, пролонгації і прострочення. Адже саме в таких випадках один день прострочення платежу може анулювати нульову процентну ставку й доведеться платити повну суму по позиці, стандартні відсотки і комісії з простроченої оплати, що може обернутися справжнім жахом для позичальника.

По-третє, завжди будьте на зв'язку зі своїм менеджером або представником компанії, продумайте усі питання, які здаються підозрілими або ж незрозумілими, не бійтеся перепитувати і уточнювати, щоб уникнути неприємностей в майбутньому.

А ми нагадуємо, що зараз діє акція "Тануча знижка" на перший кредит онлайн. Процентна ставка, хоч і не нульова, але висока, проте, зменшується з кожним днем і повністю розтане 18 грудня 2016 року. Встигніть оформити кредит онлайн і отримати свою знижку на першу позику. Оформити заявку можна на нашому сайті всього за 10-15 хвилин, гроші на карту банку будуть зараховані впродовж 1 хвилини після схвалення.


 


 


 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?