Як Німеччина живе в кредит!

 

Існує думка, що в деяких країнах світу життя куди краще, ніж в Україні. Однією з таких держав є Німеччина, точніше Федеративна Республіка Німеччина. Щороку все більше людей залишають свої домівки і відправляються туди за кращим життям.

Наш кореспондент відвідав цю країну та дізнався докладніше про те, як живуть за бугром. І дві речі, які найбільше здивували та шокували, були податки і кредити. Чи знаєте Ви, що середня зарплата становить 2000-2500 євро, але близько 40% суми у працівника забирає держава на сплату різного виду податків.

Тобто «на руки» чистими потрапляє 1000-1500 євро. Здавалося б, теж не маленька грошова сума, але німці та інші національності, які проживають на території ФРН, в основному живуть в орендованих квартирах і будинках, так як купити нерухомість практично нереально та нездійсненно.

За орендоване житло щомісяця потрібно віддавати 700-1000 євро, і з цього випливає, що на залишок грошових коштів існувати дуже складно, а то й неможливо. Тому, найпоширенішим способом швидко отримати гроші готівкою є кредитування.

Оформити кредит у Німеччині так само популярно, як сходити до супермаркету за покупками. Кредити беруть абсолютно на все: квартири, машини, гаджети, побутова техніка, меблі, одяг, подорожі, розваги, їжа і т.д. Отримати позику може як студент на навчання, так і безробітний, що живе на допомогу, як офісний працівник, так і пенсіонер у віці 75 років.

Ніхто і не думає тут, у ФРН, відкладати роками гроші, щоб здійснити мрію, так як оформити кредит простіше, ніж відмовляти собі у задоволенні. Такий спосіб життя спостерігається в усіх містах та сім'ях країни, і це вважається цілком нормальним варіантом.

Якщо ж Ви все-таки задумуєтеся про переїзд, то спочатку зважте усі «за» та «проти», тому що зовсім непросто живеться і в інших країнах, як нам показують по телевізору або на картинках у журналах. Слід бути готовим важко працювати і брати кредити для комфортного проживання своєї родини.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?