Як Німеччина живе в кредит!

 

Існує думка, що в деяких країнах світу життя куди краще, ніж в Україні. Однією з таких держав є Німеччина, точніше Федеративна Республіка Німеччина. Щороку все більше людей залишають свої домівки і відправляються туди за кращим життям.

Наш кореспондент відвідав цю країну та дізнався докладніше про те, як живуть за бугром. І дві речі, які найбільше здивували та шокували, були податки і кредити. Чи знаєте Ви, що середня зарплата становить 2000-2500 євро, але близько 40% суми у працівника забирає держава на сплату різного виду податків.

Тобто «на руки» чистими потрапляє 1000-1500 євро. Здавалося б, теж не маленька грошова сума, але німці та інші національності, які проживають на території ФРН, в основному живуть в орендованих квартирах і будинках, так як купити нерухомість практично нереально та нездійсненно.

За орендоване житло щомісяця потрібно віддавати 700-1000 євро, і з цього випливає, що на залишок грошових коштів існувати дуже складно, а то й неможливо. Тому, найпоширенішим способом швидко отримати гроші готівкою є кредитування.

Оформити кредит у Німеччині так само популярно, як сходити до супермаркету за покупками. Кредити беруть абсолютно на все: квартири, машини, гаджети, побутова техніка, меблі, одяг, подорожі, розваги, їжа і т.д. Отримати позику може як студент на навчання, так і безробітний, що живе на допомогу, як офісний працівник, так і пенсіонер у віці 75 років.

Ніхто і не думає тут, у ФРН, відкладати роками гроші, щоб здійснити мрію, так як оформити кредит простіше, ніж відмовляти собі у задоволенні. Такий спосіб життя спостерігається в усіх містах та сім'ях країни, і це вважається цілком нормальним варіантом.

Якщо ж Ви все-таки задумуєтеся про переїзд, то спочатку зважте усі «за» та «проти», тому що зовсім непросто живеться і в інших країнах, як нам показують по телевізору або на картинках у журналах. Слід бути готовим важко працювати і брати кредити для комфортного проживання своєї родини.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?