Кредит на день

 

Оформити кредит тепер стало доступно кожному громадянину України, якому виповнилося 18 років. Позики можна отримати як у відділенні банку, так і в інших фінансових компаніях з видачі мікрокредитів, що працюють в режимі offline та online.

Система видачі кредитів онлайн працює таким чином, що клієнту надається можливість взяти гроші в борг на той відрізок часу, на який йому необхідна грошова сума. Це може бути кредит готівкою на день, на тиждень або місяць.

Такий вид позики дуже зручний тим, що допомагає користувачеві вирішити проблеми, які виникли та питання особистого характеру за лічені секунди. А гроші на карту банку надійдуть миттєво після схвалення кредиту.

Тим більше, сьогодні, 31.03.17, можна взяти кредит на день і стати учасником розіграшу Мега Подарунків березня місяця - супермодних гаджетів iPad та iPhone Apple, які розіграємо 03 квітня 2017 року.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?