Чи можна взяти кредит в 18 років?

 

Як правило, кредити починають видавати з віку 21 рік, обгрунтовуючи це тим, що людина вже закінчила інститут або на останніх курсах навчання, коли в силах забезпечувати себе, влаштувавшись на роботу або маючи якісь додаткові заробітки.

Але чи є вірогідність отримати кредит 18-річному? Банки і фінансові організації розглядають цей сегмент клієнтів як абсолютно новий. Оскільки в позичальника ще абсолютно чиста кредитна історія і аналізувати його поведінку важко. Але, в той же час, молоде покоління цікаве для фінансових структур в якості нових клієнтів.

Таким чином, узяти гроші у борг реально, але швидше за все сума кредиту буде мінімальна, оскільки спрогнозувати поведінку юної людини ще неможливо. Інша річ, якщо у віці 18 років Ви вже працюєте і офіційно отримуєте щомісячний доход. Тоді грошова сума позики може бути набагато вища.

Ще одним варіантом узяти кредит являється поручитель або заставне майно, що належить молодій особі. У цих випадках знадобляться додаткові документи і довідки.

CreditUP також видає кредити як студентам, так і повнолітнім. Для цього не потрібно приходити в офіс і збирати всю документацію, а лише приділити 10-15 хвилин на заповнення заявки на онлайн кредит. Пройшовши увесь процес оформлення, через 20 секунд автоматичне рішення про видачу кредиту буде прийнято, і гроші зарахуються на карту будь-якого банку впродовж 1-2 хвилин.


 

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?