На які банківські карти можна взяти кредит онлайн

 

Отримати швидко гроші, коли вони терміново потрібні, зараз не складає особливих труднощів, тому що такі сервіси, як CreditUP, надають можливість оформити кредит онлайн в зручний час дня і ночі, на вихідних і в робочі дні.

При заповненні заявки на позику, слід врахувати такий факт, як верифікація карти банку. Часто користувач стикається з проблематикою прив'язати ту чи іншу банківську картку для зарахування грошей на рахунок.

Верифікувати можна карточку будь-якого банку України. Але найчастіше користувачі використовують карту Приватбанку. Це пов'язано з тим, що в країні 90% населення обслуговуються саме в Приваті. Ще однією популярною банківською картою є картка Альфа-банку.

Хочемо звернути увагу, що підійде будь-яка карта будь-якого банку, головне - заповнити правильно дані і слідувати вказівкам та інструкціям, щоб швидко верифікувати банківську картку і отримати гроші готівкою, оформивши кредит через інтернет.

А до кінця квітня, клієнт, який раніше не був клієнтом компанії КредітАП, взявши кредит онлайн, автоматично потрапить до розіграшу подарунку місяця - Смарт ТВ. Щасливий володар призу буде визначений 05 травня 2017 року у прямому ефірі на сторінці компанії в Фейсбуці.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?