7 порад, як швидше погасити кредит

"Не можу погасити кредит, що робити"? Подібні повідомлення на тематичних форумах з'являються все частіше. Ви взяли позику, придбали потрібну річ, але тепер борг висить над Вами важким вантажем? Як показує практика, тривала виплата негативно впливає на емоційний стан людини. Якщо ви хочете почати почувати себе вільним і вибратися з боргової ями, скористайтеся радами експертів, приведеними в нашій статті.

  • 1. Відстежуйте свої витрати. Перше, що робити, якщо не можеш погасити кредит - провести ретельний аналіз своїх доходів і витрат. Заведіть спеціальний альбом і щодня записуйте в нього результати. По закцнченню місяця, підрахувавши підсумок, ви зрозумієте, на чому можна заощадити. На ліках і оплаті комунальних послуг, зрозуміло, економити не розумно. Краще відмовитися від спонтанних покупок, зроблених "на емоціях".
  • 2. Відкладайте і економте. Об'єктивно подивіться на записані статті витрат і постарайтеся скоротити їх на 30%, відмовившись від перекушування в кафе або фаст-фуді, покупки кави в кавовому автоматі або придбання книги для читання в транспорті по дорозі на роботу. Різницю відкладайте для прискореної оплати заборгованості.
  • 3. Знайдіть ще один спосіб заробітку. Не жалійте себе і знайдіть підробку (написання текстів, консультування, приватні уроки, інтернет-маркетинг та ін.);
  • 4. Платіть наперед по 10% щомісячно. Так ви практично непомітно для себе прискорите розрахунок, і думку "не можу погасити кредит" турбуватиме вас все рідше;
  • 5. Якщо маєте декілька позик, розпочніть з погашення тих, процентна ставка в яких вища. Після цього виплатите позику з найменшою сумою боргу. Так ви уникнете зайвих переплат.
  • 6. Рефінансуйте заборгованість. Багато банків йдуть на поступки клієнтам і легко погоджуються оформити новий кредит на оплату старого, при цьому понизивши процентну ставку.
  • 7. Закрийте кредит. Після внесення останнього платежу запросите документальне підтвердження тому, що ви більше не маєте боргу. Буває, на балансі залишається декілька копійок, на які нараховуються відсотки. Банк стягує невеликий відсоток за сервісне обслуговування в результаті баланс йде в мінус. Отримана вчасно довідка запобіжить виникненню такої ситуації.

Що робити, якщо не можеш погасити кредит в CreditUp

Проблема "не можу погасити кредит" зустрічається у користувачів МФО нечасто, але від непередбачених обставин не застрахований ніхто. Якщо вам знадобилося лікування, терміновий переліт закордон або ваш матеріальний стан різко погіршився - не затягуйте, зверніться до наших представників для пролонгації заборгованості.

Мікрофінансова організація лояльна до своїх клієнтів, і готова продовжити терміни виплат. Вчасне звертання до нас допоможе уникнути нарахування штрафів, тому подавати заявку на пролонгацію необхідно завчасно до настання розрахункового дня. Компанія CreditUp піклується про кожного клієнта, і готова знайти оптимальне рішення у важкій ситуації!

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?