5 причин відмови в отриманні кредиту

Сьогодні, практично усі стикалися з питанням узяти кредит як споживчий, так і грошовий, але не кожен отримує позитивний результат. Чому ж це відбувається, компанія CreditUp вирішила роз'яснити детальніше.
Процедура отримання кредиту розпочинається з надання обов'язкового списку документів :

  • - паспорти громадянина України(оригінал і копія);
  • - ІПН (оригінал і копія);
  • - довідка з місця роботи про доходи(офіційна, з друком).

Ухвалення рішення по видачі кредиту може здійснюватися від одного дня до декількох місяців, це залежить від суми кредиту і перевірки даних по позичальникові. Згідно із законодавством країни фінансова структура, в яку звернувся клієнт за кредитом, не зобов'язана пояснювати підстави відмови у видачі позики.

Тому представляємо Вам топ-5 найпоширеніших причин, по яких не була схвалена позика грошей.

Першою, і основною, є рівень доходу клієнта. Краще всього подавати дані про офіційну зарплату і доходи, але у багатьох випадках при отриманні великих грошових сум, позичальник може вказати і додаткові канали особистих заробітків(бонусні, преміальні, частина зарплати в конверті, підробітки тощо, але при умові, що він доведе отримання грошей фактично). Також звертають увагу і на суму щомісячного платежу, яка не повинна перевищувати 40-50% щомісячного доходу позичальника, в іншому випадку, буде проблематично або навіть неможливо отримати прошену суму грошей.

Другим чинником буде неправдива або недостовірна інформація від клієнта, якщо у нього вже є кредити, заборгованість за ними, а також неправдиві дані про доходи. Бюро кредитних історій збирає усі відомості про кредитопозичальника і надає їх банкам й кредитним компаніям, отже, з'ясовується, наскільки правдиву інформацію вказав заявник.

Третьою причиною послужить негативна кредитна історія, де в попередні рази клієнт погано або з проблемами і затримками погашав кредит, таким чином зіпсувавши собі репутацію.

Четверта причина - це вік. Якщо Вам менше 18 або ж Ви старше 70 років, то однозначно, шансів немає. Потрібно враховувати і термін, на які беруться позики. Приміром, довгостроковий кредит Вам видадуть тільки у тому випадку, якщо на момент погашення вік не перевищить 60(для чоловіків) і 55(для жінок).

П'ятою є недостатня ліквідність, коли кредит береться під заставу, а сума не відповідає такою, що зажадалася, і в перспективі не зможе окупитися.

Важливим аспектом для кредитора є невідповідність документів нормам законодавства України, це може бути застаріла інформація або не вклеєна нова фотографія в паспорті.

Але якщо ж Вам знадобляться швидко узяти гроші, а часу на довідки про доходи і походи у банк немає, кредитні компанії, такі як CreditUP, схвалять кредит онлайн за 1 хвилину на суму до 7000 грн і перекажуть грошові кошти на будь-яку карту банку впродовж 5 хвилин


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?