5 причин відмови в отриманні кредиту

Сьогодні, практично усі стикалися з питанням узяти кредит як споживчий, так і грошовий, але не кожен отримує позитивний результат. Чому ж це відбувається, компанія CreditUp вирішила роз'яснити детальніше.
Процедура отримання кредиту розпочинається з надання обов'язкового списку документів :

  • - паспорти громадянина України(оригінал і копія);
  • - ІПН (оригінал і копія);
  • - довідка з місця роботи про доходи(офіційна, з друком).

Ухвалення рішення по видачі кредиту може здійснюватися від одного дня до декількох місяців, це залежить від суми кредиту і перевірки даних по позичальникові. Згідно із законодавством країни фінансова структура, в яку звернувся клієнт за кредитом, не зобов'язана пояснювати підстави відмови у видачі позики.

Тому представляємо Вам топ-5 найпоширеніших причин, по яких не була схвалена позика грошей.

Першою, і основною, є рівень доходу клієнта. Краще всього подавати дані про офіційну зарплату і доходи, але у багатьох випадках при отриманні великих грошових сум, позичальник може вказати і додаткові канали особистих заробітків(бонусні, преміальні, частина зарплати в конверті, підробітки тощо, але при умові, що він доведе отримання грошей фактично). Також звертають увагу і на суму щомісячного платежу, яка не повинна перевищувати 40-50% щомісячного доходу позичальника, в іншому випадку, буде проблематично або навіть неможливо отримати прошену суму грошей.

Другим чинником буде неправдива або недостовірна інформація від клієнта, якщо у нього вже є кредити, заборгованість за ними, а також неправдиві дані про доходи. Бюро кредитних історій збирає усі відомості про кредитопозичальника і надає їх банкам й кредитним компаніям, отже, з'ясовується, наскільки правдиву інформацію вказав заявник.

Третьою причиною послужить негативна кредитна історія, де в попередні рази клієнт погано або з проблемами і затримками погашав кредит, таким чином зіпсувавши собі репутацію.

Четверта причина - це вік. Якщо Вам менше 18 або ж Ви старше 70 років, то однозначно, шансів немає. Потрібно враховувати і термін, на які беруться позики. Приміром, довгостроковий кредит Вам видадуть тільки у тому випадку, якщо на момент погашення вік не перевищить 60(для чоловіків) і 55(для жінок).

П'ятою є недостатня ліквідність, коли кредит береться під заставу, а сума не відповідає такою, що зажадалася, і в перспективі не зможе окупитися.

Важливим аспектом для кредитора є невідповідність документів нормам законодавства України, це може бути застаріла інформація або не вклеєна нова фотографія в паспорті.

Але якщо ж Вам знадобляться швидко узяти гроші, а часу на довідки про доходи і походи у банк немає, кредитні компанії, такі як CreditUP, схвалять кредит онлайн за 1 хвилину на суму до 7000 грн і перекажуть грошові кошти на будь-яку карту банку впродовж 5 хвилин


 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?