Топ-5 переваг оформити кредит онлайн!

 

Місяць травень сповнений свят і подій, і можна сказати, початком спекотного сезону відпусток. У цей період у багатьох людей виникають додаткові витрати у зв'язку з великою кількістю заходів. Тому, компанія КредитАП підготувала приємні сюрпризи, якими можна скористатися в цьому місяці.

Першим і великим плюсом для всіх нових користувачів, які будуть братикредити онлайн до кінця травня 2017 року, є знижка на перший кредит в розмірі 50%, тобто замість 1,9% за день, клієнт оплачує всього половину - 0,95%.

Другою і важливою причиною оформити позику служать бонуси, які можна отримати, як за перший кредит, так і за постійне використання нашого сервісу мікрокредитування. У цей період ми нарахуємо до 100 бонусних гривень в залежності від суми позики та його строку.

Так як система видачі кредитів працює в автоматичному режимі, клієнт має можливість взяти кредит онлайн в будь-який час, тобто 24 години на добу без вихідних і святкових днів, що дуже зручно, коли потрібна терміново готівка. Це наш третій плюс!

Четверта причина - це швидкість. Ми піклуємося про економію часу, і щоб процедура отримання позики була простою у використанні, розробили найшвидшу видачу кредитів в Україні, всього 8 секунд і гроші на карті після заповнення заявки на кредит онлайн.

І, нарешті, п'ятим плюсом є те, що всі наші клієнти, як нові, так і постійні, потрапляють до розіграшу подарунків, додаткових знижок і бонусів, які ми підготували в цьому місяці за умови отримання мікропозик у травні 2017!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?