Топ-5 переваг оформити кредит онлайн!

 

Місяць травень сповнений свят і подій, і можна сказати, початком спекотного сезону відпусток. У цей період у багатьох людей виникають додаткові витрати у зв'язку з великою кількістю заходів. Тому, компанія КредитАП підготувала приємні сюрпризи, якими можна скористатися в цьому місяці.

Першим і великим плюсом для всіх нових користувачів, які будуть братикредити онлайн до кінця травня 2017 року, є знижка на перший кредит в розмірі 50%, тобто замість 1,9% за день, клієнт оплачує всього половину - 0,95%.

Другою і важливою причиною оформити позику служать бонуси, які можна отримати, як за перший кредит, так і за постійне використання нашого сервісу мікрокредитування. У цей період ми нарахуємо до 100 бонусних гривень в залежності від суми позики та його строку.

Так як система видачі кредитів працює в автоматичному режимі, клієнт має можливість взяти кредит онлайн в будь-який час, тобто 24 години на добу без вихідних і святкових днів, що дуже зручно, коли потрібна терміново готівка. Це наш третій плюс!

Четверта причина - це швидкість. Ми піклуємося про економію часу, і щоб процедура отримання позики була простою у використанні, розробили найшвидшу видачу кредитів в Україні, всього 8 секунд і гроші на карті після заповнення заявки на кредит онлайн.

І, нарешті, п'ятим плюсом є те, що всі наші клієнти, як нові, так і постійні, потрапляють до розіграшу подарунків, додаткових знижок і бонусів, які ми підготували в цьому місяці за умови отримання мікропозик у травні 2017!

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?