Мікрокредитування - продукт для українського ринку відносно новий. І хоча багато клієнтів вже встигли оцінити переваги цієї послуги, про діяльність мікрофінансових організацій ще ходять необгрунтовані чутки. Розглянемо найбільш поширені з них.


Міф 1. За мікрокредити нараховуються величезні відсотки


Вважається, що процентні ставки по мікроссудам занадто великі, що веде до великих переплат. Однак, потрібно розуміти, що мікропозик - це швидкий кредит, який беруть на термін від тижня до місяця. При своєчасному погашенні великі відсотки просто не встигають «набігти», тому переплата виходить незначною. Крім того, в МФО працюють програми лояльності, в рамках яких клієнту нараховуються бонуси, що дозволяє знизити витрати по кредиту.


Міф 2. Мікрокредити беруть тільки в крайньому випадку


Таку думку пов'язано з попереднім упередженням щодо високих відсотків. Нібито, брати мікрокредит можна лише в ситуації, якщо оформити кредит в банку немає можливості.

Навпаки, мікрокредити дуже вигідні в тих випадках, коли важлива швидкість оформлення позики, а сума позики невелика. Наприклад, тільки сьогодні діє 50-відсоткова знижка на давно сподобалося пальто або турагентство пропонує за привабливою ціною «палаючу» путівку.

У подібних випадках кредит в банку, на оформлення якого піде два - три дні, - невідповідний варіант. Зате кредит онлайн, пропонований мікрофінансовими організаціями, дозволить скористатися вигідною пропозицією і в результаті заощадити кошти.


Міф 3. МФО видають незначні позики


Багатьох вводить в оману приставка «мікро». Їм здається, що МФО видають позики в розмірі декількох сотень, максимум тисячі гривень. Це не так. Наприклад, в компанії CreditUp максимальна сума позики при першому зверненні становить 3500 грн. Уже при наступному зверненні клієнт може отримати кредит на карту в розмірі 5000 грн. При цьому компанія пропонує програми, що дозволяють взяти мікрокредит на різні цілі: відпочинок, лікування, ремонт, особисті потреби.


Міф 4. МФО кредитують усіх підряд


Так як оформити кредит в мікрофінансової компанії можна швидко, багато хто помилково вважає, що займ може взяти будь-хто без перевірок. Насправді, простота процедури для клієнта зовсім не означає легковажність з боку МФО. Кредитор не вимагає надання довідки про доходи, але ретельно перевіряє благонадійність позичальника. Втім, більшості клієнтів побоюватися нічого: приводом для відмови може бути лише сильно прострочена кредитна історія.


Міф 5. МФО - це напівлегальні компанії з сумнівною репутацією


Діяльність МФО регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», і організації працюють в правовому полі. Компанії зобов'язані надавати достовірну інформацію про процентні ставки, комісіях, переплати. А порахувати витрати по кредиту відвідувач може за допомогою калькулятора, розміщеного на сайтах більшості мікрофінансових організацій.

Скористайтеся послугами компанії CreditUp і переконайтеся, що перераховані міфи не мають під собою жодної підстави, а мікрокредитування - це вигідно.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?