Мікрокредитування - продукт для українського ринку відносно новий. І хоча багато клієнтів вже встигли оцінити переваги цієї послуги, про діяльність мікрофінансових організацій ще ходять необгрунтовані чутки. Розглянемо найбільш поширені з них.


Міф 1. За мікрокредити нараховуються величезні відсотки


Вважається, що процентні ставки по мікроссудам занадто великі, що веде до великих переплат. Однак, потрібно розуміти, що мікропозик - це швидкий кредит, який беруть на термін від тижня до місяця. При своєчасному погашенні великі відсотки просто не встигають «набігти», тому переплата виходить незначною. Крім того, в МФО працюють програми лояльності, в рамках яких клієнту нараховуються бонуси, що дозволяє знизити витрати по кредиту.


Міф 2. Мікрокредити беруть тільки в крайньому випадку


Таку думку пов'язано з попереднім упередженням щодо високих відсотків. Нібито, брати мікрокредит можна лише в ситуації, якщо оформити кредит в банку немає можливості.

Навпаки, мікрокредити дуже вигідні в тих випадках, коли важлива швидкість оформлення позики, а сума позики невелика. Наприклад, тільки сьогодні діє 50-відсоткова знижка на давно сподобалося пальто або турагентство пропонує за привабливою ціною «палаючу» путівку.

У подібних випадках кредит в банку, на оформлення якого піде два - три дні, - невідповідний варіант. Зате кредит онлайн, пропонований мікрофінансовими організаціями, дозволить скористатися вигідною пропозицією і в результаті заощадити кошти.


Міф 3. МФО видають незначні позики


Багатьох вводить в оману приставка «мікро». Їм здається, що МФО видають позики в розмірі декількох сотень, максимум тисячі гривень. Це не так. Наприклад, в компанії CreditUp максимальна сума позики при першому зверненні становить 3500 грн. Уже при наступному зверненні клієнт може отримати кредит на карту в розмірі 5000 грн. При цьому компанія пропонує програми, що дозволяють взяти мікрокредит на різні цілі: відпочинок, лікування, ремонт, особисті потреби.


Міф 4. МФО кредитують усіх підряд


Так як оформити кредит в мікрофінансової компанії можна швидко, багато хто помилково вважає, що займ може взяти будь-хто без перевірок. Насправді, простота процедури для клієнта зовсім не означає легковажність з боку МФО. Кредитор не вимагає надання довідки про доходи, але ретельно перевіряє благонадійність позичальника. Втім, більшості клієнтів побоюватися нічого: приводом для відмови може бути лише сильно прострочена кредитна історія.


Міф 5. МФО - це напівлегальні компанії з сумнівною репутацією


Діяльність МФО регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», і організації працюють в правовому полі. Компанії зобов'язані надавати достовірну інформацію про процентні ставки, комісіях, переплати. А порахувати витрати по кредиту відвідувач може за допомогою калькулятора, розміщеного на сайтах більшості мікрофінансових організацій.

Скористайтеся послугами компанії CreditUp і переконайтеся, що перераховані міфи не мають під собою жодної підстави, а мікрокредитування - це вигідно.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?