МФО чи банк?

 

Перш, ніж брати кредит, слід ознайомитися з ринком кредитування і видами позик в Україні. Клієнту, щоб розуміти, куди звертатися: в банк або небанківську фінансову установу, потрібно знати суму кредиту і термін, на який планує взяти гроші в борг.

Якщо позичальник хоче купити квартиру, автомобіль або здійснити іншу дорогу покупку, йому однозначно треба йти в банк, при цьому, спочатку підготувати ряд документів, встановлених правилами отримання позики в банку.

Невелику грошову суму краще брати в борг у мікрофінансової компанії, такій як CreditUP. Отримати мікропозику можна, надавши лише паспорт та ідентифікаційний податковий номер, що є зручним способом оформлення кредиту.

Які ж головні відмінності мікрокредитів від банківських позик? Ми вирішили виділити три основні пункти, які, на нашу думку, відіграють важливу роль при виборі фінансової структури:

1) МФО працюють 24/7, на відміну від банків, які надають послуги з 09:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю (деякі банки працюють в суботу до 16:00).

2) У банку рішення про видачу кредиту приймається від одного дня і більше, а організація з видачі мікропозик схвалює кредит протягом 8-10 секунд після заповнення заявки.

3) І найголовніше, щоб отримати кредит в банку, слід відвідати відділення, витратити час на дорогу і очікування своєї черги, а оформити кредит в МФО можна, сидячи в офісі або вдома за комп'ютером, планшетом або смартфоном при наявності інтернету.

Якщо у Вас є карта банку і потрібно терміново взяти гроші в борг, то кредит онлайн - найкраще рішення всіх Ваших проблем!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?