МФО чи банк?

 

Перш, ніж брати кредит, слід ознайомитися з ринком кредитування і видами позик в Україні. Клієнту, щоб розуміти, куди звертатися: в банк або небанківську фінансову установу, потрібно знати суму кредиту і термін, на який планує взяти гроші в борг.

Якщо позичальник хоче купити квартиру, автомобіль або здійснити іншу дорогу покупку, йому однозначно треба йти в банк, при цьому, спочатку підготувати ряд документів, встановлених правилами отримання позики в банку.

Невелику грошову суму краще брати в борг у мікрофінансової компанії, такій як CreditUP. Отримати мікропозику можна, надавши лише паспорт та ідентифікаційний податковий номер, що є зручним способом оформлення кредиту.

Які ж головні відмінності мікрокредитів від банківських позик? Ми вирішили виділити три основні пункти, які, на нашу думку, відіграють важливу роль при виборі фінансової структури:

1) МФО працюють 24/7, на відміну від банків, які надають послуги з 09:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю (деякі банки працюють в суботу до 16:00).

2) У банку рішення про видачу кредиту приймається від одного дня і більше, а організація з видачі мікропозик схвалює кредит протягом 8-10 секунд після заповнення заявки.

3) І найголовніше, щоб отримати кредит в банку, слід відвідати відділення, витратити час на дорогу і очікування своєї черги, а оформити кредит в МФО можна, сидячи в офісі або вдома за комп'ютером, планшетом або смартфоном при наявності інтернету.

Якщо у Вас є карта банку і потрібно терміново взяти гроші в борг, то кредит онлайн - найкраще рішення всіх Ваших проблем!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?