Чому відмовлять у кредиті!

 

Не завжди людина, яка планує оформити кредит, може бути впевненою на 100% в його отриманні. Це пов'язано з багатьма факторами, які впливають на прийняття рішення про видачу позики тому чи іншому клієнтові.

Існує кілька основних причин, за якими можуть відмовити у кредитуванні. Першою і основною є попередня заборгованість по кредитах, коли не тільки банк, але й інші фінансові організації напевно відмовлять позичальнику видати гроші в борг.

Другим і важливим пунктом буде платоспроможність користувача. Залежно від суми позики і терміну оформлення, менеджер або автоматична система визначає можливість погасити гроші та відсотки по кредиту, які беруть в борг. Хоч кредити отримують і безробітні, але все-таки клієнт з постійним доходом має більше шансів взяти позику.

До основних причин відносять і надання неправдивої інформації про позичальника. Вказавши невірні особисті, паспортні дані, ІПН або фотографію, клієнту не тільки відмовлять у видачі, а й можуть притягнути до кримінальної відповідальності за шахрайство.

До дрібних, але теж впливових на відмову причин, можна віднести вік клієнта, кредит з метою перекредитування (коли один кредит погашає інший), зниження кредитного скорингу, судимості, зіпсована кредитна історія без прагнення її поліпшення.

Знаючи основні чинники відмови у кредиті, позичальник зможе більш ретельно поставитися до отримання позики. І щоб з легкістю взяти гроші в борг, дотримуйтесь основних правил і беріть кредити швидко і зручно, коли це необхідно.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?