Чому відмовлять у кредиті!

 

Не завжди людина, яка планує оформити кредит, може бути впевненою на 100% в його отриманні. Це пов'язано з багатьма факторами, які впливають на прийняття рішення про видачу позики тому чи іншому клієнтові.

Існує кілька основних причин, за якими можуть відмовити у кредитуванні. Першою і основною є попередня заборгованість по кредитах, коли не тільки банк, але й інші фінансові організації напевно відмовлять позичальнику видати гроші в борг.

Другим і важливим пунктом буде платоспроможність користувача. Залежно від суми позики і терміну оформлення, менеджер або автоматична система визначає можливість погасити гроші та відсотки по кредиту, які беруть в борг. Хоч кредити отримують і безробітні, але все-таки клієнт з постійним доходом має більше шансів взяти позику.

До основних причин відносять і надання неправдивої інформації про позичальника. Вказавши невірні особисті, паспортні дані, ІПН або фотографію, клієнту не тільки відмовлять у видачі, а й можуть притягнути до кримінальної відповідальності за шахрайство.

До дрібних, але теж впливових на відмову причин, можна віднести вік клієнта, кредит з метою перекредитування (коли один кредит погашає інший), зниження кредитного скорингу, судимості, зіпсована кредитна історія без прагнення її поліпшення.

Знаючи основні чинники відмови у кредиті, позичальник зможе більш ретельно поставитися до отримання позики. І щоб з легкістю взяти гроші в борг, дотримуйтесь основних правил і беріть кредити швидко і зручно, коли це необхідно.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?